Tolga Çevik Fan Sitesi (:
En Zibidi (!) Siteye HosGeldiniz Smile

Tolga'nın Bal'ıyım Diyorsan Üye Olmalısın

TOLGACEVİK.1TALK.NET

Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! 83179575
En Zibidi (!) Siteye HosGeldiniz Smile

Tolga'nın Bal'ıyım Diyorsan Üye Olmalısın

TOLGACEVİK.1TALK.NET

Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! 83179575
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu!

5 posters
YazarMesaj
.::cєνíк::.
ραтяση
ραтяση
.::cєνíк::.

Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! Empty
MesajKonu: Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu!   Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! EmptyPtsi Tem. 27, 2009 10:58 pm

Cengiz Semercioğlu’nun SKYTURK ekranlarında sunduğu Full Ekran programının konuğu Tolga Çevik idi. Son günlerde sıkça gündeme gelen Komedi Dükkanı programı ile ilgili gelişmeler karşısında Tolga Çevik suskun kalmıştı. Yola birlikte çıktıkları Salih Kalyon’un programdan ayrıldığını TRT için çekimlerin yapılacağı gün tiyatro sahnesinde öğrendiğini söyleyen Çevik şu açıklamaları yaptı:

Salih Abi’ye taparım
Salih ağbiyi ben çok istedim. Çok sevdiğim ve saydığım bir ustamdır her zaman için. Beraber oyunlar oynadık, filmlerde ditziilerde oynadık. Bir zamanlama üstaddır hakikaten. Bir zamanlama üstadıdır komedide. Kafamda bir usta çırak olsun sahnede diye bir düşünce vardı. Benim için bunun en güzel fotoğrafı Salih ağbi. Halen de öyledir. Onun yeri değişmez. Ben kendisine taparım. Çok sevdiğim bir ağbim. Şahane bir ikili olur dedim. Zaten ben bunu tek tabanca yaparım deseydim tek başıma yapardım.

Programın telifi zaten bana aitti
Tolga Çevik, Salih Kalyon’un yaptığı “7. bölümden sonra Tolga işi sahiplenmeye başladı ve konsept sahibi Tolga Çevik diye casta adını yazdırdı” açıklamasına şu cevabı verdi:

“Estağfurullah. Bunlar bizim Salih ağbiyle oturup konuşmamız, sohbetini yapmamız gereken şeylerdir. Kimsenin kafasını kurcalamamak lazım. 7. veya 8. bölümden itibaren oraya yazılmıştır o. Zaten birinci bölümden itibaren telifi benimdi. Bunlar karmaşık konular. Kimse bunlarla ilgilenmiyor. Televizyonda yazılmasının sebebi de gelen binlerce mailde ’Kimin bu?’ diye soruyorlardı. Onun üzerine artık telefon açıp ya da mail yoluyla kimse sormasın diye yazıldı. Zaten noter tasdikli telifi bende. Bunun yapımcısı Plato filmdir.”

Ben çekim öncesinde öğrendim
Bizde öyle gerginlik falan bir şey olmadı. Bir anda şalter indi. Kimin indirdiğini ne olduğunu da bilmiyorum.

Ben ilk defa TRT’ye çeceğimiz programın tiyatro salonunda öğrendim gelmeyeceğini. Ondan sonra gazetelerden okudum. Ben o gün tiyatrodan mesaj attım. Çünkü biz de prova halindeydik. Uzaklara gidip telefon açmak falan…Karşı karşı anlaşamamışız demek ki bu boyutlara geldi. Bir de konuşarak anlaşacağımızı sanmadım. Son bir iyi niyet mesajı attım kendisine. O mesajıma da cevap gelmedi. O gece de ben çıkıp tek başıma oynadım. Biz küçük olduğumuz için alınmak gibi bir lüksümüz yok. Anlamaya çalışıyorum. Mesajımda da bunu yazmıştım zaten. “Neler olduğunu anlayamıyorum. Akşam oyunumuz var. Sevgiler” diye güzel bir mesaj yazmıştım. Hakikaten bir küçüğün ağbisine yazacağı dozda bir mesaj yazdığımı düşünüyorum. İnşallah onda da kırmamışımdır. Komedi dükkanı herkese açıktır. İsteyen oyuncu olarak, isteyen seyirci olarak, isteyen biletçi olarak gelir. İsteyen herkese her zaman kapımız açıktır.

Salih Kalyon gelmek istese kapı açık mı?Salih ağbi benim sevdiğim bir ağbidir. Ben zaten dedim ki iki tane koltuk yapacağız. Ağbimsin oturur musun? Belki koltuğu beğenmedi uygun görmedi ya da bizimle eğlenmek istemedi. Belki de başka şeyler var benim bilmediğim. Ben sadece bütün bunları iki kişilik düşündüm.

Köşeyi dönmek için TRT’yi seçen ilk kişiyim!
Tolga Çevik, Salih Kalyon’un kendisi için yaptığı “Özal dönemi gençliği. Kısa yoldan köşeyi dönmek istiyor. TRT’yi bu amaçla kullandı ve Komedi Dükkanını kendisi sahiplendi. Ben bu yaştan sonra çırak olmam. Ben ancak o işte usta olurum” açıklamasına ise şu yanıtı verdi:

Bir şey diyemem onun yaptığı yorumla ilgili. Köşeyi dönmek için TRT’yi seçen ilk insan benimdir o zaman. Değişik bir mantık. Saygı duyarım. Belki tam kafasındakileri bu cümlelerle açıklamak istememiştir de bu cümleler olmuştur. Bilmiyorum. Aramızda gerginlik yok. Bir iletişim kopukluğu var.”

Çay içmek için Afyon’da buluşmamız gerek
Kalyon, Çevik için “Eskiden beni çay içmeye davet ederdi. Sonra asistanlarla haber göndermeye başladık” açıklamasını yapmıştı. Tolga Çevik bu açıklamaya biraz kinayeli bir cevap verdi:

“Ben sadece kendisiyle görüşemediğimi biliyorum. Başkasından programa gelmeyeceğimi öğrendiğimi biliyorum. Ama ’Evladım gel çay içeceğiz senle’ dediğinde benim gitmemişliğim yoktur Türk tarihinde. Kendisi zaten biz program çekerken genelde programı çeker İstanbul dışına çıkardı. Çay içmek için bizim Afyon’da buluşmamız gerekir bu matematik içinde. Ne diyeyim ki doğrudur. Biz öyle öğrendik. Büyük bir şey söylediği zaman doğrudur. Biz öyle eğitildik. Bizi eğitenler de onlardır zaten.”
Yoshy~Beren
вαηℓαη∂ı
вαηℓαη∂ı
Yoshy~Beren

MesajKonu: Geri: Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu!   Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! EmptySalı Tem. 28, 2009 4:01 pm

saoL asqmm....
*Cansel*
ραтяση
ραтяση
*Cansel*

MesajKonu: Geri: Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu!   Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 4:57 pm

Bencede Bozsun Very Happy Yoksa Bu Toplumun Altında Kalır Walla Herkes Konuşsun Susmasın Yoksa
Susma Sustukça Sıra ;Sana Gelecek Diyue Bişey Var SaqoL Canım
https://tolgacevik.1talk.net
nurdann
üує
üує

MesajKonu: Geri: Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu!   Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:40 pm

haksızlığa uğradı kötü çok sinir oluyorum yaa
aleyna
üує
üує
aleyna

MesajKonu: Geri: Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu!   Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! EmptySalı Ara. 01, 2009 2:38 pm

Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! Confused bnde ne o öyle hakkını sonuna kadar arasın çok ii hyapmışş ama yimede sessizliğini bozmasın bu kadar ii çünkü birden paatladımı salih beyy suçluyken bnm abimm suçlu durumuna düşer tolga abininm öyle bi derdği yok aslında ama bn ce bööyulle kyapması daha ii sakın takılıp dierlerine sessdizlikle ağzının paylarını versinn...oohep en iisini yaparr.
nurdann
üує
üує

MesajKonu: Geri: Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu!   Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! EmptySalı Ara. 01, 2009 7:07 pm

tolga sessizliğini bodu am kötü bişide demed, asla ama asla sadece olan biteni anlattı çokta iyi yaptı büyüklük gösterdi ne kadar küçük lsada buda sevilme sebeplerinden biri zaten Wink
aleyna
üує
üує
aleyna

MesajKonu: Geri: Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu!   Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! EmptyPerş. Ara. 03, 2009 1:07 pm

aynen zaten kötü bişe diyemezz...yhani istede yapamazzz..kalbi okadar temiskii...
nurdann
üує
üує

MesajKonu: Geri: Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu!   Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! EmptyPerş. Ara. 03, 2009 3:06 pm

ya zaten o hayatını mafaznden uzak kameralardan uzak yaşıo böyle bişeyi istemese heryerde konuşurdu suskunluğunu bozması onun kötü bişi sölemes anlamına gelmez ki zaten bişi demedi
aleyna
üує
üує
aleyna

MesajKonu: Geri: Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu!   Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu! EmptyC.tesi Ocak 30, 2010 1:53 pm

işite neyin kagasını yapıosunkii zaten bnde aynı şeyi dedim ayrıca başlık bnce uymamış hakkını savununca'SUSKUNLUĞUNU BOZDU'MU OLUYORR YAVVVVVV..

Tolga Çevik ilk kez suskunluğunu bozdu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tolga Çevik ve Ailesi
» Tolga Çevik'in zor günleri
» Tolga Çevik en çok karısına gülüyor
» Tolga Çevik Nasıl Güldürüyor!
» Tolga Çevik Sinematurk Röportajı