Tolga Çevik Fan Sitesi (:
En Zibidi (!) Siteye HosGeldiniz Smile

Tolga'nın Bal'ıyım Diyorsan Üye Olmalısın

TOLGACEVİK.1TALK.NET

Paketimize çok iyi bakmalıyız! 83179575
En Zibidi (!) Siteye HosGeldiniz Smile

Tolga'nın Bal'ıyım Diyorsan Üye Olmalısın

TOLGACEVİK.1TALK.NET

Paketimize çok iyi bakmalıyız! 83179575
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paketimize çok iyi bakmalıyız!

YazarMesaj
.::cєνíк::.
ραтяση
ραтяση
.::cєνíк::.

Paketimize çok iyi bakmalıyız! Empty
MesajKonu: Paketimize çok iyi bakmalıyız!   Paketimize çok iyi bakmalıyız! EmptyPtsi Tem. 27, 2009 10:35 pm

Paketimize çok iyi bakmalıyız

"İnsanlar sizi önce yüzünüzle tanıyor, önce paketinizi beğeniyorlar, dolayısıyla paketinize çok iyi bakmanız gerekiyor" diyen tiyatrocu Tolga Çevik, bu ayki FHM dergisine samimi açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık 10 yıldır tiyatro sahnelerinde görmeye alıştığımız Tolga Çevik, 'Sevinçli Haller'de matrak bir karakteri canlandırıyor. Aslında sık sık ekranlara gelen reklamdaki 'bezgin koca' tiplemesiyle hafızalara iyice kazındı. FHM'in bu ayki sayısında Çevik, "İnsanlar önce yüzünüzle tanıyor. Kimse sizin karakterinize bakmıyor. Tanıdıkça sizi başka bir yere koymaya başlıyorlar. Önce paketinizi beğeniyorlar, dolayısıyla paketinize çok iyi bakmak zorundasınız" diye konuşuyor...

BKM ÇOK ACAYİP BİR EKİP

İşte Tolga Çevik'in oyunculuğa, Sevinçli Haller'deki rolüne ve nasıl tanınmak istediğine ilişkin düşünceleri.

* Tiyatroya; Amerika'da okulum bittikten sonra, 1994 yılında 'Küheylan' oyunuyla başladım. Hadi Çaman Tiyatrosu'ndaydım o zaman. Şimdi BKM'de oynuyorum.

* Burada içinde bulunduğum kadro çok acayip ve müthiş. Çok şanslı bir müessese BKM. Ya da ben burada olduğum için şanslıyım.

* Hayattan ne bekliyorsunuz, hayallerinizi gerçekleştirmek için ne yapmak istiyorsunuz derseniz, çiftçi olmak istiyorum mesela...

* Çok oraya buraya çıkmadan, nerede bu adam deyip, sadece yaptığı işle görünen bir adam olmak istedim. Bu benim okula girdiğimden beri hayalim.

* Sevinçli Haller'de canlandırdığım karakter hayatta pek başarılı olamamış, kaybeden ve çalışmayı çok sevmeyen biri. Ama ben sevdiğim işleri yaptığım için böyle bir karakteri oynamaktan bile keyif alıyorum.

HER EVE GİRMEK İSTİYORUM

* Dünyadaki en iyi icatlardan biri ayna. Sabah kalktığında aynaya bakması lazım insanın. Siz kendinizi görmek istiyor musunuz ilk önce. Ben böyle bir hayatta yaşıyorum, ben bugün bana bakar mıydım insan olarak... 'Bakardım' diyorsam, güzel bir gün. 'Bakmam, kusura bakma Tolga' diyorsam, o günde bir yanlışlık var yani...

* Her eve girebilecek düzeyde bir insan olabilmek çok önemli. Öyle olmak lazım. Bizim işimizde bir emeklilik yok ve ben ölene dek öyle olmak istiyorum. Üç sene sonra 'öyle bir çocuk vardı' gibi bir derdimiz yok bizim zaten. Öyle olmamak için her gün yerimizi sağlamlaştırmamız lazım.

* Ben bir gece bir yerde eğleneyim, görüneyim tarzında bir adam değilim. Ben akşam eve gitmek istiyorum, eşim evde olsun yeter...

Paketimize çok iyi bakmalıyız!
1 sayfadaki 1 sayfası